Köytürk Ürünleri Genel Bilgi


      KÖYTÜRK HALK PAZARI DOĞAL ÜRÜNLERİ

Köytürk doğal ürünleri olarak ilk etapta tüketicilere sunmuş olduğum ürünler,kestane balı,çam balı,petek bal,zeytinyağı,kara üzüm pekmezi,reçel çeşitleri,zeytin çeşitleri ve süt ürünleridir.

Satılan ürünlerin temel özellikleri resimlerini ve videolarını sizlerle paylaşacağım köylerden bizzat benim giderek aldığım ve daha sonra satış aşaması için hazırladığım ürünlerdir.Herkes çok iyi bilmektedir ki bu tarz doğal ürünlerde esas konu güvenilir olmaktır peki bu güven nasıl elde edilir konuşarak mı tabii ki hayır bizzat ispatlayarak ürünü ortaya koyarak,ben bu konuda birebir alıcılara mal verirken öncelikle numunelerden tatmalarını daha sonra almalarını istiyorum ancak internet ortamında bu yöntem çok fazla uygulanmıyor isteyenler olduğu vakit küçük kavanoz ve pet şişelerde bir miktar cüzi ücret karşılığı numune gönderip müşterinin beğenisi doğrultusunda sipariş alıyoruz.
Bunun yapılmasında ki en büyük amaç insanların şans oyunu gibi mal almalarını engellemek ve satılan ürünlerdeki kaliteyi bizzat müşterinin test etmesi ve değerlendirmesidir.

Henüz kredi kartı ödemesini internet üzerinden aktif hale getirmedik ileride olabilir şuan itibariyle daha kendi içinde küçük ama temiz ve sağlam ürünlerle ticari hayatımı idame ettirmekteyim.

Ürünlerin çok büyük kısmını dağ köylerinden alıyoruz hem zevkli oluyor gezmiş oluyoruz hemde çok farklı çeşitlere birebir ulaşma imkanına sahip oluyoruz o yüzden ben yapmış olduğum bu işten gerçekten zevk alarak yapıyor ve değerli Türk Halkının bu ürünleri güvenle yemesini sağlamaya çalışıyorum.

Gittiğimiz köylerle alakalı fırsat buldukça resim ve video çekiyorum tabii hepsini burada paylaşma imkanına sahip değilim ancak bir kısmını sizlerle paylaşarak Türk Köylerinin ne kadar güzel olduğunu ve Türk Köylüsünün ekonomide nasıl söz sahibi olduğunu ve olması gerektiğini anlatarak en azından köylümüzün elinde bulunan doğal ürünlerin değerlendirilmesi ve desteklenmesi gerektiğini düşünüyorum.

Zamanla video ve resimleri artırarak sizlerinde yorumlarla katkıda bulunmasını istiyorum.Ürünleri almak isteyenler bana mesaj yoluyla ulaşabilirler yada buradan yazdıkları taktirde posta çeki hesabına para yatırarak alabilerler isteyenlere kapıda ödemeylede yollayabiliriz.Email adresim sitenin sağ köşesinde mevcut buradan almak isteyenler adreslerini hangi üründen ne kadar istediklerini veya öğrenmek istediklerini sorabilirler.

Köytürk Ürün Çeşitleri ve Fiyat listesi için Ürün Kataloğu ve Fiyatlar Bölümüne bakın.

İrtibat: koyturk@hotmail.com

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s